З’єднання пристроїв
Як можна використовувати обладнання, вироблене в 80-х роках минулого століття, для вирішення сучасних завдань? Як можна оптимізувати наявні активи? Як можна об’єднати технології минулого, сьогодення і майбутнього в інтернеті речей? Перш за все, потрібно знайти можливість об’єднати всі пристрої в єдину мережу.
Різні пристрої мають різні інтерфейси для підключення до мережі: USB, RS-232/422/485, Ethernet. І взаємодія між пристроями здійснюється по різних протоколах. І в останні десятиліття ведеться активна робота над сумісністю цих пристроїв.
Чому послідовні інтерфейси до сих пір використовуються?
Послідовні з’єднання – надійна технологія, перевірена часом, яка знаходить застосування в різних галузях промисловості. Так як технологія за роки існування зарекомендувала себе найкращим чином, нові пристрої з послідовними портами випускаються і до цього дня. І послідовні порти стали однією зі складових інтернету речей.
Детальніше про послідовні конвертери
Рішення проблеми до її настання
Сучасні мережі можуть легко комбінувати послідовні, USB і Ethernet з’єднання, а також різні види кабельних з’єднань і безпроводові канали. Це збільшує кількість факторів здатних порушити функціонування мережі. До них належать природні явища, перепади напруги, земляні петлі. На щастя, існують методи захисту мереж від впливу цих чинників.
Дізнатися більше про промислову ізоляції і захисту від перепадів напруги
USB в реальному житті
Зручність, гнучкість і сумісність робить USB найпоширенішим інтерфейсом. Тим не менш, він має ряд слабких сторін. Але застосування фіксації та ізоляції дозволяє використовувати його в промисловості.